Nullamlacus dui ipsum

Nullamlacus dui ipsum conseque loborttis non euisque morbi penas dapibulum orna. Urnaultrices quis curabitur phasellentesque congue magnis vestibulum quismodo nulla et feugiat. Adipisciniapellentum leo ut consequam ris felit elit id nibh sociis malesuada.

Continue Reading »

Teachers Login Here

Pupils Login Here



Teaching Staff With Contact Number and E-mail


S.No. Name E-Mail ID Contact No.
1 Principal
Dr. (Mrs.) Harsh Batra batraharsh@rediffmail.com 9316118538
2 DEAN
Dr. (Mrs.) Renu Verma reach2renu@gmail.com 09417324205
3 VICE PRINCIPAL
Dr. Ajay Kumar Srivastava aksrivastava3918@gmail.com 9023645450
ASSOCIATE PROFESSOR
4 Dr. (Mrs.) Sapna Nanda sapnananda@gmail.com 9988852632
5 Dr. Savita Arya drsaryagce20@gmail.com 9417804979
6 Dr. Anurag Sankhian anuragsankhian@gmail.com 9417474152
7 Dr. Sanjeev Kumar sanjeev31march@gmail.com 9463391570
8 Dr. Vandana Aggarwal vandanaaggarwal2007@gmail.com +919417524684
9 Dr. Punam Bansal punamb471@gmail.com +919888616151
  ASSISTANT PROFESSOR    
10 Dr. Mukhtiar Singh drmsdahiya@yahoo.com +919876090172
11 Dr. Anjali Puri anpuri@rediffmail.com,
drpurianjali@gmail.com
91-9855443240
12 Dr. Balwinder Kaur ballik.thind@gmail.com 9463577539
13 Dr. Meena mininam@yahoo.com 8968766156
14 Dr. Sheojee Singh sheojee@gmail.com 9815679784
15 Mr. Lilu Ram Jakhar leejakhar@gmail.com +919417745883
16 Dr. (Mrs.) Neelam Paul paulmolu@yahoo.co.in 9814433612
17 Dr. Vijay Phogat vjphogat@gmail.com 9988065065
18 Dr. Kusum kusumhindi06@gmail.com 09878104782
Lecturers(on Contract)
19 Dr. Nisha Singh nisharajotiagce@gmail.com 07837870287
20 Dr. Suman Khokhar khushi_1377@yahoo.co.in 09466911998
21 Dr. Rupinder Kaur rupinder030303@gmail.com 09878156023
22 LIBRARIAN
Mrs. Neelam Bansal
................ 9872087555
23 Mrs. Atasi Sinhababu atasi2811@gmail.com 7696031476
24 LECTURER DEPUTED FROM SCERT
Mrs. Jasmine Josh
Jasminjosh011@gmail.com 9646740026
25 INSTRUCTER
Mr. Manish Kumar
kumar.manish144@gmail.com 9646740026
26 INSTRUCTER
Mr. Sanjeev Kumar
sanjeevattri1@gmail.com 09876479940